Potápěčské kurzy

Škola potápění MS-diving úzce spolupracuje s Potápěčským klubem Narval. Nabízíme výukové programy od jedné z nejznámějších potápěčských asociací International Association of Nitrox & Technical Divers (IANTD). V případě zájmu je možné absolvovat i kurzy od potápěčské asociace Scuba Schools Internationals (SSI). Výuku provádíme podle mezinárodních standardů s moderní potápěčskou technikou. Působíme ve dvou lokalitách Jihočeského kraje - České Budějovice a Jindřichův Hradec.


Potápěčská škola IANTD

International Association of Nitrox & Technical Divers - IANTD v lednu 1997 získala IANTD zastoupení i v České republice a na Slovensku. Koncem roku 1999 získala IANTD Czech & Slovak akreditaci Ministerstva školství pro výcvik potápěčů.


Potápěčská škola SSI

Scuba Schools International - Již více než 45 let SSI poskytuje potápěčský výcvik, certifikace a výukové materiály pro potápěče, instruktory potápění, potápěčská centra a resorty po celém světě.Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jestli je pro ně potápění to pravé a chtějí si nejdříve vyzkoušet ponor předtím než vstoupí do Základního potápěčského kurzu OWD, nabízíme zkušební ponor na bazénu v Č. Budějovicích nebo na českých lomech.


Nabízíme kompletní škálu potápěčských kurzů od Základního potápěčského kurzu OWD (Open Water Diver) po širokou nabídku potápěčských specializací, které vám dopomohou k naplnění potápěčských snů a rozvinou vaše schopnosti.


Pokud se chcete dostat hlouběji a být pod vodou déle, zcela jistě se nevyhnete dekompresním ponorům a používání směsí s vyšší koncentrací kyslíku (50 - 99%) pro urychlení dekomprese nebo trimixovou směs s obsahem hélia.


Máte zájem o volnost pohybu pod vodou bez nutnosti využívat těžkou výstroj přístrojového potápěče? Nebo jste přístrojový potápěč, který se chce naučit technikám využití vašeho objemu plic a správného pohybu pod vodou za použití základní freedivingové výstroje? Nároky na výstroj jsou minimální. Využijte našeho programu kurzů nádechového potápění.


Jste již zkušený potápěč, který se chce potápěním živit, případně přivydělávat? Pak je právě pro vás určen profesionální kurz potápěčského průvodce Divemaster a rozšiřující kurzy Supervizorů, ve kterých se naučíte vést potápěčské skupiny, plánovat potápěčské akce a asistovat instruktorovi při potápěčských kurzech.


Potápění s konfigurací sidemount (boční upevnění lahví) má celou řadu výhod a je nejrychleji se rozvíjející odvětví potápění - získáte pod vodou naprostou volnost pohybu a zároveň máte pod vizuální kontrolou veškeré kriticky důležité součásti výstroje. Podstatou této konfigurace je použití dvou lahví s dvěma prvními stupni.