Potápěčské kurzy

Škola potápění MS-diving úzce spolupracuje s Potápěčským klubem Narval, Nabízíme výukové programy od nejznámějších potápěčských asociací Scuba Schools Internationals (SSI) a International Association of Nitrox & Technical Divers (IANTD). Výuku provádíme podle mezinárodních standardů s moderní potápěčskou technikou. Jsme spoluzakladateli Potápěčského klubu Narval abychom nabídli všem našim potápěčům ty nejlepší podmínky pro zdokonalování / servis a nákup potápěčské výstroje. Působíme ve dvou lokalitách Jihočeského kraje - České Budějovice a Jindřichův Hradec.

Potápěčská škola SSI

Scuba Schools International - Již více než 45 let SSI poskytuje potápěčský výcvik, certifikace a výukové materiály pro potápěče, instruktory potápění, potápěčská centra a resorty po celém světě.

Potápěčská škola IANTD

International Association of Nitrox & Technical Divers - IANTD v lednu 1997 získala IANTD zastoupení i v České republice a na Slovensku. Koncem roku 1999 získala IANTD Czech & Slovak akreditaci Ministerstva školství pro výcvik potápěčů.

Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí, jestli je pro ně potápění to pravé a chtějí si nejdříve vyzkoušet ponor předtím než vstoupí do Základního potápěčského kurzu OWD, nabízíme zkušební ponor na bazénu v Č. Budějovicích nebo na českých lomech.

Nabízíme kompletní škálu potápěčských kurzů od Základního potápěčského kurzu OWD (Open Water Diver) po širokou nabídku potápěčských specializací, které vám dopomohou k naplnění potápěčských snů a rozvinou vaše schopnosti.

Máte zájem o potápění hlouběji a chcete strávit delší čas pod vodou? Vstupte do kurzu Advanced Nitrox Diver, který vám k tomu dopomůže.

Anebo se chcete potápěním živit? Právě pro vás je určen kurz Divemaster.

Volnost a nezávislost... tyto dvě slova charakterizují nádechové potápění, neboli freediving. Pokud vás baví šnorchlování, naučte se nové techniky pohybu pod vodou a správné techniky dýchání před ponorem.