Potápěčské kurzy

Škola potápění MS Diving úzce spolupracuje s Potápěčským klubem Narval. Nabízíme výukové programy od jedné z nejznámějších potápěčských asociací IANTD a ASTD. V případě zájmu je možné absolvovat i kurzy od potápěčské asociace SSI. Výuku provádíme podle mezinárodních standardů s moderní potápěčskou technikou. Působíme zejména ve dvou lokalitách Jihočeského kraje - České Budějovice a Jindřichův Hradec.

Potápěčská škola IANTD

International Association of Nitrox & Technical Divers - Potápěčská asociace IANTD získala v lednu 1997 zastoupení v České republice a následně v roce 2002 zaštítila i ostatní země v centrální Evropě.

Instruktoři - Michal Šindelíř / Martin Šindelíř

Potápěčská škola ASTD

Association of Sport and Technical Divers -  Zejména jeskynní kurzy provádíme pod záštitou potápěčské asociace ASTD Certifikace této původem české asociace jsou rovněž uznávané po celém světě.

Instruktor - Martin Šindelíř

Potápěčská škola SSI

Scuba Schools International - Již více než 45 let SSI poskytuje potápěčský výcvik, certifikace a výukové materiály pro potápěče, instruktory potápění, potápěčská centra a resorty po celém světě.

Instruktor - Pavel Brož

Základní a pokročilé kurzy

Nabízíme kompletní škálu potápěčských kurzů od Základního potápěčského kurzu OWD (Open Water Diver) po širokou nabídku potápěčských specializací, které vám dopomohou k naplnění potápěčských snů a rozvinou vaše schopnosti.

Technické kurzy

Pokud se chcete dostat hlouběji a být pod vodou déle, zcela jistě se nevyhnete dekompresním ponorům a používání směsí s vyšší koncentrací kyslíku (50 - 99%) pro urychlení dekomprese nebo trimixovou směs s obsahem hélia.

Zkušební ponory pro nepotápěče

Jeskynní potápění se řadí k nejtěžším disciplínám. Nádherné scenérie, které se vám však promítnou jsou nezapomenutelné - je ale zapotřebí psychická odolnost a kvalitní výcvik. Jeskynní potápění patří k vrcholu potápěčské kariéry.

Freediving - nádechové potápění

Máte zájem o volnost pohybu pod vodou bez nutnosti využívat těžkou výstroj přístrojového potápěče? Nebo jste přístrojový potápěč, který se chce naučit technikám využití vašeho objemu plic a správného pohybu pod vodou za použití freedivingové výstroje? Nároky na výstroj jsou minimální. Využijte našeho programu kurzů nádechového potápění.

Profesionální kurzy

Jste již zkušený potápěč, který se chce potápěním živit, případně přivydělávat? Pak je právě pro vás určen profesionální kurz potápěčského průvodce Divemaster a rozšiřující kurzy Supervizorů, ve kterých se naučíte vést potápěčské skupiny, plánovat potápěčské akce a asistovat instruktorovi při potápěčských kurzech.

Sidemount kurzy

Potápění s konfigurací sidemount (boční upevnění lahví) má celou řadu výhod a je nejrychleji se rozvíjející odvětví potápění - získáte pod vodou naprostou volnost pohybu a zároveň máte pod vizuální kontrolou veškeré kriticky důležité součásti výstroje. Podstatou této konfigurace je použití dvou lahví s dvěma prvními stupni.