Silvestrovský ponor - Slověnický mlýn - 31. 12. 2022 / 10:00

Rok se s rokem sešel a opět je tu za chvíli Silvestr. Tradičně konec roku oslavíme společně pod vodou. Silvestrovský ponor s přípitkem proběhne na domácím lomu Slověnický mlýn. Přípitek bude samozřejmě probíhat pod vodou. Začátek akce bude v 10 hodin, posledního dne tohoto roku. Těšíme se na velkou účast stejně jako minulé roky. Vezměte si sebou kompletní potápěčskou výstroj, ať jdeme pod vodu se vší parádou, jak se na tento slavnostní den patří. Dovézt můžete i drobné ochutnávky svého kulinářského umění (svařák / punč / chlebíčky / cukroví) - vše vítáno. Případné zapůjčení výstroje je zdarma - poplatek je pouze za plnění lahve." Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice" 

Těší se na vás celý organizátorský tým:
Martin Šindelíř, Michal Šindelíř, Pavel Brož, Martin Švadlena


Cestování / Potápěčské kurzy

Máme procestovaný kus světa a rádi vám zážitky zprostředkujeme. Pojeďte s námi na safari loď do Egypta, na Maledivy, Bali nebo na potápěčské báze do Chorvatska. Objevujte s námi jezera v rakouských Alpách nebo lomy v Čechách a Polsku. 

Aktuálně vypsané termíny naleznete zde:

Krátkodobě plánované akce

Pro plánování krátkodobých akcí využíváme naše facebookové stránky potápěčského klubu Narval. Pravidelně zde vypisujeme potápěčské i kulturní akce. Zároveň zde mohou jednodenní i víkendové akce pořádat přímo aktivní členové klubu a využít tak kontaktů na potápěče a najít pro sebe toho správného buddyho.