Servis potápěčské techniky

Provádíme odborný servis a revize potápěčských regulátorů, výměny baterií v potápěčských počítačích, servis kompenzátorů vztlaku a revize lahví.  Při předání techniky na servis budete seznámeni s předpokládanou cenou a předpokládaným termínem opravy - vždy záleží na stavu a závadách na opravované technice. Servis provádíme do 5-10 dní (pokud máte zájem o servis do druhého dne cena se navyšuje o 100%). Členové potápěčského klubu Narval mají slevu 15 % z uvedených cen. V případě zájmu o servis nás kontaktujte.

Odpovědná osoba: Pavel Brož / KWS servis

Kompletní servis automatiky Scubapro

(I. a II. stupeň, octopus)

2450 Kč

Servis I. stupeň

1290 Kč

Servis II. stupeň

890 Kč

Suunto D9 / Stinger / Spyder

990 Kč

Scubapro Galileo Terra, Luna, Sol

750 Kč

Ostatní potápěčské počítače

Výměna baterie u sondy

590 Kč

Servis žaketu (inflátor + ventily)

Servis Airtrim

1390 Kč

Půjčovna potápěčské výstroje

Zapůjčené vybavení je hlavně od značek Scubapro, Mares, Tecline, xDeep a Camaro. Výstroj půjčujeme i na delší dobu dle vašich požadavků. Naše vybavení prochází pravidelným servisem pro zajištění spolehlivosti. Zároveň vám zabezpečíme plnění potápěčských lahví vzduchem i nitroxem a pravidelný servis Vaší stávající potápěčské výstroje od certifikovaného servisního technika. Na zapůjčení potápěčské výstroje se vybírá vratná záloha dle půjčených věcí (500 - 5000 Kč). Rovněž je zapotřebí se prokázat potápěčskou licencí. Členové potápěčského klubu Narval kauci neskládají - rovněž mají slevu 15 % z uvedených cen. Ceny jsou platné při zapůjčení na 1 den - pro cenu vícedenního zapůjčení nás prosím kontaktujte. Nutná rezervace min. 5 dní před zapůjčením. V případě zájmu o zapůjčení potápěčské výstroje nás kontaktujte.

Odpovědná osoba: Michal Šindelíř, Martin Šindelíř

Plnění lahví

Lubor Veselý - SZDT servis

Standardní cena plnění vzduchu: 14 Kč / litr.

Zvýhodněné plnění vzduchu pro členy klubu Narval: 10 kč / litr. Možnost i plnění Nitroxu a kyslíku.