Členem potápěčského klubu Narval se může stát kdokoliv, vítáni jsou všichni, ale hlavně aktivní potápěči, kteří se mohou pod záštitou klubu zapojit do činnosti klubu a realizovat se. Každý člen může využívat řadu výhod a slev.

Přihláška - Potápěčský / Freedivingový klub NARVAL, z.s.

Na základě vyplnění této přihlášky dostanete na mail informaci k uhrazení členského příspěvku. Abychom Vám mohli zasílat aktuality a novinky potápěčského klubu NARVAL, potřebujeme tyto údaje vyplněné opravdu správně. Místo podpisu je potřeba na konci přihlášky zaškrtnout souhlas s podmínkami členství.

Podmínky členství - Potápěčský klub

Zaštituje zejména rekreační a technické přístrojové potápěče, na které jsou směřovány výhody a podmínky členství.

• členství v klubu vzniká vyplněním přihlášky a zaplacením příspěvku 700 Kč (bez bazénů) nebo 1500 Kč (s bazény) na období jednoho kalendářního roku (1. 1. - 31. 12.) Nové členství je možné za poplatek 300,- doplnit klubovým tričkem NARVAL.
  • příspěvky jsou hrazeny na dané období dopředu
  • členství v klubu je nepřenosné na další osoby
  • člen vystupuje jménem spolku čestně a chrání jeho zájmy

Podmínky členství - Freedivingový klub

Zaštituje zejména freedivingové (nádechové) potápěče, na které jsou směřovány výhody a podmínky členství. Funguje pod hlavičkou potápěčského klubu Narval.

• členství v klubu vzniká vyplněním přihlášky a zaplacením příspěvku 1 500 Kč (s pátečními bazény) nebo 1 850 Kč (pondělní a páteční bazény) na období jednoho kalendářního roku (1. 1. - 31. 12.) Nové členství je možné za poplatek 300 Kč doplnit klubovým tričkem NARVAL.
  • freediver musí mít příslušnou freedivingovou certifikaci (pro bazény: min. splněnou bazénovou část kurz Open Water Freediver / Freediving Pool či ekvivalent; pro účast na akcích na volné vodě dokončený kurz Open Water Freediver / Freediving Level 1 vč. volné vody či ekvivalent)
  • provozovat freediving min. při účasti dvou certifikovaných freediverů
  • příspěvky jsou hrazeny na dané období dopředu
  • členství v klubu je nepřenosné na další osoby